Meble Systemowe

Meble Systemowe

Nie akceptujesz gotowych rozwiązań? Sam wiesz najlepiej, jaki układ mebli pozwoli na optymalnie intuicyjną aranżację miejsca. Dlatego dajemy ci pełna swobodę działania. Wybieraj i układaj. My oferujemy Ci całą paletę propozycji ciekawych stylów i kolorystyki, jakie lubisz najbardziej. I jeszcze coś – funkcjonalność.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • Emba Milieu 1

  Emba

  EMBA to meble o nowoczesnym designu i kolorystyce. W większości wykonane są z wysokiej klasy płyty laminowanej w dekorze jasnego dębu San Remo. Fronty w białym połysku to płyta MDF pokryta folią membranową. Charakterystycznym detalem są ukośnie zacinane listwy mocowane w górnej poziomej płaszczyźnie każdego mebla. Do dyspozycji Klienta oddajemy typoszereg składający się z 15 brył. Daje to możliwość zagospodarowania praktycznie każdej przestrzeni dziennej. Od niewielkiej kompozycji w pokoju telewizyjnym po bogato wyposażoną jadalnię. Kolekcja ta opcjonalnie może być wzbogacona o energooszczędne oświetlenie LED typu klip.
  Dostępne kolory: dąb San Remo jasny laminat / dąb San Remo jasny laminat – biały połysk
 • Hektor Milieu 3

  Hektor

  HEKTOR to nowoczesny system mebli dla Klientów ceniących nietuzinkowy design. Korpusy wykonane są z wysokiej klasy płyty laminowanej w kolorze białym. Fronty i widoczne blaty w białym połysku to płyta MDF pokryta folią membranową. Charakterystycznymi detalami modelu jest szkło węglowe osadzone w czarnych aluminiowych ramkach oraz frezowania frontów zastępujące uchwyty. Do dyspozycji Klienta oddajemy typoszereg składający się z 15 brył. Z tych brył można ustawić dużą ilość niepowtarzalnych ustawień. Mniejszych lub większych w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni. Kolekcja ta opcjonalnie może być wzbogacona o energooszczędne oświetlenie LED typu Quatro.
  Dostępne kolory: biały laminat / biały połysk.
 • LENCHEN WM 2

  Lenchen WM

  LENCHEN WM, to nasza odpowiedź na coraz wyraźniejszą potrzebę mebli klasycznych czy też kolonialnych. Spokojna i ciepła kolorystyka bielonego drewna urozmaicona o wstawki z bardzo ciemnego dębu jest propozycją dla tych, którzy szukają klimatu Prowansji lub innych ciepłych wakacyjnych wspomnień. Model ten daje do dyspozycji Klientów 13 mebli o różnych funkcjach. Od witryn przez komody, szafki rtv, szafy do stolika kawowego. Tak szeroka gama mebli daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Program ten wyposażony jest w wysokiej klasy zawiasy puszkowe oraz funkcjonalne rolkowe prowadnice szuflad.
  Dostępne kolory: 242BAX.. Sibiu larch / Sibiu larch – dąb Cadbury
 • Magnus WM 3

  Magnus WM

  MAGNUS WM,  czytelne, oszczędne w wyrazie linie podkreślają minimalistyczny design kolekcji, zaś przeszklenia, zamknięte w połyskujących ramach, nadają lekkości geometrycznym bryłom. Połyskliwe elementy serii Magnus WM  otulają wnętrza luksusem i nadają przestrzeni wyrazisty charakter. Dzięki temu zabiegowi salon staje się zarazem nowoczesnym i przytulny. Wszystkie bryły są atrakcyjne wizualnie , a przy tym funkcjonalne i pozwalające na efektowne eksponowanie bibelotów oraz pamiątek. Dwa warianty kolorystyczne powodują, że model ten z łatwością trafi w gusta wielu różnych odbiorców. Model ten jest proponowany z opcjonalnym energooszczędnym oświetleniem led typu Quatro.
  Dostępne kolory: 2496BH.. biały laminat – dąb Sonoma jasny laminat / biały wysoki połysk membrana; 24X6BH.. sand grey laminat – dąb Sonoma ciemna / sand grey połysk membrana
 • Mestre WM OK1

  Mestre WM

  MESTRE WM to nowość o ponadczasowym designu. Kolekcja ta jest kontynuacją sypialni o tej samej nazwie. W całości wykonana jest z wysokiej klasy laminatu a wyczuwalnej strukturze litego drewna w ciepłym kolorze ciemnego dębu Sonoma. Charakterystycznym detalem jest zastosowany zaoblony profil MDF mocowany na krawędzi górnej i dolnej każdej z brył. Element ten nadaje lekkości całej kolekcji. Do dyspozycji Klienta oddajemy typoszereg składający się z 14 brył. Daje to możliwość zagospodarowania praktycznie każdej przestrzeni dziennej. Od niewielkiej kompozycji w pokoju telewizyjnym po bogato wyposażoną jadalnię. Kolekcja w standardzie wyposażona jest w nowoczesne i energooszczędne oświetlenie półek szklanych typu LED.
  Dostępne kolory: Laminat dąb Sonoma ciemna
 • Nemezis Milieu 2_uchwyty POPRAWNE

  Nemezis

  NEMEZIS to kolekcja wykonana z płyty laminowanej w bardzo modnym kolorze jasnego Dębu Sonoma. Solidne bryły o prostych kształtach zyskały ciekawy wygląd poprzez połączenie płyty i profili z MDF oraz hartowanego szkła osadzonego w czarnych subtelnych metalowych ramkach. Elegancji meblom dodaje oświetlenie LED dostępne w cenie systemu oraz czarne metalowe uchwyty stanowiące idealne wykończenie tego pełnego charakteru modelu. Klienci do wyboru mają wiele różnych brył, z których można tworzyć praktycznie nieskończoną ilość atrakcyjnych zestawów, adekwatnych do urządzanego wnętrza. W programie zastosowano wysokiej klasy okucia meblowe. W szufladach prowadnice są wyposażone w system cichego domyku natomiast drzwi posiadają amortyzowane zawiasy.
  Dostępne kolory: Dąb Sonoma jasny laminat / czarne ramki
 • Neve Milieu 2

  Neve

  NEVE system dzienny jest kontynuacją sypialni w tym modelu. Produkt ten charakteryzuje się nowoczesną (asymetryczną) stylistyką oraz bardzo modną kolorystyką. Do dyspozycji Klientów oddajemy 14 różnych typów mebli dających możliwość zaaranżowania pokoju dziennego jak i jadani. Meble te mogą również stanowić doskonałe uzupełnienie sypialni. Charakterystyczne elementy tego modelu to widoczne wnętrza w kolorze koniak i bez uchwytowy system otwierania drzwi i szuflad. W modelu tym w opcji dostępne jest energooszczędne oświetlenie LED Quatro mocowane pod wieńcami górnymi oszklonych mebli.
  Dostępne kolory: biały / biały połysk – koniak.
 • Selene Milieu 1

  Selene WM

  SELENE WM  to elegancki i nowoczesny zestaw mebli dziennych, w których istotną rolę odgrywają detal i kolorystyka. Jest to rozwinięcie przyjętego przez naszych Klientów z dużą aprobatą modelu sypialni. Zestawienie modnych kolorów Dąb Sonoma jasna z białym połyskiem w membranie nadaje meblom bardzo atrakcyjny wygląd. Fronty wykonane w nowoczesnej technologii dzięki połyskowi i białemu kolorowi wpisują się idealnie w aktualne trendy. W programie dostępna jest bardzo szeroka gama mebli. Z pośród 16-tu dostępnych typów każdy może zaaranżować odpowiednie dla siebie wnętrze. Kolekcja ta wyróżnia się sposobem otwierania drzwi i szuflad. Tradycyjne uchwyty zostały zastąpione wysokiej klasy systemami PUSCH. Całość urozmaica dostępne w standardzie oświetlenie typu led. Teraz do oferty wprowadzamy nowy, bardzo modny, wariant kolorystyczny san grey. Dzięki tej operacji dajemy możliwość zastosowania tej kolekcji w diametralnie innych od dotychczasowych wnętrzach. Ciepła kolorystyka ciemnego dębu i piaskowego beżu w połysku jest propozycją dla tych którzy preferują klasyczną kolorystykę i delikatny design.
  Dostępne kolory: 22FAYR... - Dąb Sonoma jasny laminat / biały połysk membrana / aplikacja Dąb Sonoma Jasny ,; 22FEYR... -Dąb Sonoma jasny laminat / antracyt mat / aplikacja Dąb Sonoma jasny; 22T6YR..- Dąb Sonoma ciemna laminat / sand grey połysk membrana – aplikacja dąb Sonoma ciemna
 • Sparta Milieu 1

  Sparta

  SPARTA to kolejna interesująca propozycja mebli do pokoju dziennego. Proste i ponadczasowe wzornictwo, łączące klasyczny dekor Szary Dąb country elementów wykonanych z płyty z elegancką czernią nowoczesnego materiału jakim jest lakierowane szkło. Szeroka gama dostępnych brył zaspokoi potrzeby aranżacyjne każdego Klienta. SPARTA to efekt ciągłych poszukiwań harmonii pomiędzy designem, funkcjonalnością i przystępną ceną. Meble dopracowane w najdrobniejszym detalu, zwracając uwagę na jakość wykonania oraz trwałość zastosowanych materiałów. W kolekcji tej zastosowano najwyższej klasy okucia meblowe jak szuflady z cichym domykiem i amortyzowane zawiasy. Oświetlenie jest oferowane w cenie poszczególnych mebli.
  Dostępne kolory: Siwy dąb country laminat / czarne szkło
 • Togo WM 3

  Togo WM

  TOGO WM to interesująca propozycja mebli do pokoju dziennego. Proste i ponadczasowe wzornictwo, elegancka czerń na wysoki połysk oraz efektowne bryły z mnóstwem miejsca do przechowywania, doskonale trafiają w potrzeby wielu klientów. TOGO WM to efekt poszukiwań harmonii pomiędzy współczesnym designem, funkcjonalnością i przystępną ceną. Meble dopracowano w najdrobniejszym detalu, zwracając uwagę na jakość wykonania oraz trwałość zastosowanych materiałów. Korpusy mebli wykonano z płyty powlekanej nowoczesnym, odpornym na zarysowania i promienie słoneczne laminatem w kolorze wenge. Fronty oraz wieniec górny pokryto czarnym szkłem. W szufladach i drzwiach zastosowano czarne matowe listwy uchwytowe, które swoim kształtem doskonale wpasowują się w bryłę. W systemie zastosowano nowoczesny system „cichego domyku”. W kolekcji do wyboru mamy: zgrabne kredensy, witryny, komody, szafki TV, efektowne półki, a także stolik kawowy. Dodatkowo Klienci mogą zakupić rozkładane stoły w dwóch rozmiarach. Poszczególne elementy można wybierać stosownie do potrzeb i tworzyć niepowtarzalne zestawy meblowe. Oświetlenie jest oferowane w cenie poszczególnych mebli. System ten otrzymał wyróżnienie Meble Plus jako produkt 2012.
  Dostępne kolory: wenge laminat / czarne szkło